Dla Asystentek

Prowadzimy szkolenia dla asystentek członków Zarządu, asystentek menadżerów wyższego szczebla, sekretarek i recepcjonistek, office managerów oraz wszystkich pracowników biura Zarządu, w tym specjalistów.  Nasze szkolenia dedykowane są osobom, które na co dzień zajmuja się prowadzeniem i obsługą biura. Na szkoleniach omawiamy zagadnienia z zakresu organizacji pracy, komunikacji, umiejętności asystenckich, a także najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa i księgowości.

Każda organizacja posiada własną niepowtarzalną specyfikę, zawsze stanowi żywy organizm, składający się z powiązanych ze sobą elementów. U nas dowiesz się, jak wykorzystać synergię płynącą ze współpracy z innymi działami, jak komunikować się, aby osiągnąć cel, jak prowadzić biuro i być najlepszym.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla asystentek Zarządu – nasze szkolenia i warsztaty są zawsze mocno osadzone w praktyce, uczą jak wykorzystać potencjał stanowiska asystentki, jak na co dzień wspierać przełożonego, tworzyć własny pozytywny wizerunek, by awansować i osiągnąć satysfakcję zawodową.

Jeśli chcesz rozwijać się jako asystentka, poznawać własną firmę i wykonywać swoją pracę jak najlepiej, pokażemy Ci, na co Cię stać i w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel.

Nasze szkolenia:

Profesjonalny sekretariatZapraszamy na jednodniowe szkolenie dla recepcjonistek i sekretarek. Podczas szkolenia dowiesz się, jak planować codzienną pracę, nadawać zadaniom priorytety i osiągać zamierzone cele.
Profesjonalna asystentka Zarządu - jak prowadzić biuro i być najlepszym? Dwudniowe warsztaty, wersja rozszerzona.Zapraszamy na szkolenie dwudniowe, w wersji rozszerzonej o zasady sporządzania pism i notatek.
Profesjonalna asystentka ZarząduZapraszamy na szkolenie jednodniowe, gwarantujemy, 100{ef61da18c662934b59813db517bfe18eb05bcd43378665cee8c9c7529b8780ea} satysfakcji.
Etykieta w korespondencji elektronicznej - jak pisać i wzbudzać zaufanie?Komunikacja mailowa jest łatwa i szybka, pisząc maila należy jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach. Etykieta w korespondencji elektronicznej jest jedną z nich.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się na wybrane szkolenie!

Zarejestruj się