Dla Biura Zarządu

W tej grupie szkoleń znajdują się wyspecjalizowane warsztaty, których celem jest doskonalenie poszczególnych umiejętności, takich jak przygotowanie pism, sporządzanie notatek i protokołów, opracowanie budżetu czy wypełnienie druków urzędowych (np. na potrzeby Krajowego Rejestru Sądowego). Warsztatowe szkolenia dla asystentek  przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chcą dopracować wybrane umiejętności i zyskać profesjonalne przygotowanie do wykonywania poszczególnych zadań.

Dzięki naszym szkoleniom asystentki nabierają pewności siebie, dzięki czemu lepiej wykonują codzienną pracę. Brak wprawy i doświadczenia możesz zrekompensować wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas szkolenia. To grupa szkoleń doskonale wpisuje się w zakres obowiązków typowy dla biura Zarządu.

 

 

Jak założyć spółkę z o.o.? Rejestracja spółki krok po krokuZapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się, jak utworzyć i zarejestrować spółkę z o.o. Powiemy Ci, na co należy zwrócić szczególną uwagę przy pisaniu umowy spółki oraz dokonywaniu rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz innych urzędach. Omawiamy najnowsze regulacje prawne w tym zakresie. Podczas szkolenia każdy uczestnik samodzielnie przygotuje komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji spółki z o.o. w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Jak wypełnić wniosek do KRS?Szkolenie ma formułę warsztatów, wykonujemy dużo ćwiczeń i wypełniamy formularze krok po kroku. Przychodząc na szkolenie, zyskasz wiedzę i sprawność potrzebną przy przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby Krajowego Rejestru Sądowego.
Notatka bez tajemnicSzkolenie dedykujemy osobom, które chcą udoskonalić swoje umiejętności w zakresie przygotowywania pism i innych dokumentów firmowych. Zapraszamy wszystkich nieśmiałych i niewierzących we własne siły autorów! Pisanie może być łatwiejsze i przyjemniejsze!
Profesjonalna asystentka ZarząduZapraszamy na szkolenie jednodniowe, gwarantujemy, 100{ef61da18c662934b59813db517bfe18eb05bcd43378665cee8c9c7529b8780ea} satysfakcji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się na wybrane szkolenie!

Zarejestruj się